| Brand | OLVINS |
|---|---|
| Product Dimensions | 52.6 x 33 x 2.1 cm, 998 g |
| Item model number | a1311 glass 2009 |
| Manufacturer | OLVINS |
| RAM Size | 1 GB |
| Computer Memory Type | DDR2 SDRAM |
| Are Batteries Included | No |
| Item Weight | 998 g |
| Guaranteed software updates until | unknown |
| Date First Available | 24 Aug. 2017 |
OLVINS LCD Glass Replacement for iMac 21.5” LCD Front Glass A1311 2009 2010
Rated 4.4 out of 5 based on 1 customer rating
(86 customer reviews)
- Brand New
- for iMac 21.5″ A1311 replacment
- Size: 21.5”
86 reviews for OLVINS LCD Glass Replacement for iMac 21.5” LCD Front Glass A1311 2009 2010
Add a review Cancel reply
Related products
Rated 4.6 out of 5
(91)
£39.99








Goku1980 –
La vitre et très bien
Cliente –
Perfetto!!!il vetro e’…
loewe_1982 –
Encaja perfectamente en el…
loewe_1982 –
Super 😎👌
cyril –
Parfait correspond et…