| Brand | OLVINS |
|---|---|
| Product Dimensions | 65 x 38.9 x 1 cm, 1.3 kg |
| Item model number | a1312 glass |
| Manufacturer | OLVINS |
| RAM Size | 1 GB |
| Computer Memory Type | DDR2 SDRAM |
| Are Batteries Included | No |
| Item Weight | 1.3 kg |
| Guaranteed software updates until | unknown |
| Date First Available | 25 Aug. 2017 |
OLVINS New LCD Front Glass Replacement For iMac 27” A1312 Glass 2009-2010 Year
Rated 4.6 out of 5 based on 1 customer rating
(91 customer reviews)
£39.99
- Compatibility: iMac10,1 Late 2009 (MB952LL/A), iMac11,1 Late 2009 (MB953LL/A) iMac11,3 Mid 2010 (MC510LL/A, MC511LL/A)
- for Apple Part #: 922-9147, 922-9469
- Brand new








91 reviews for OLVINS New LCD Front Glass Replacement For iMac 27” A1312 Glass 2009-2010 Year
There are no reviews yet.