| Brand | iiyama |
|---|---|
| Product Dimensions | 24 x 61 x 43.8 cm, 5 kg |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. |
| Item model number | G2766HSU-B1 |
| Manufacturer | iiyama |
| Series | G2766HSU-B1 |
| Colour | Black |
| Standing screen display size | 27 Inches |
| Screen Resolution | 1920×1080 |
| Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
| Number of HDMI Ports | 2 |
| Voltage | 240 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Lithium Battery Energy Content | 2 Kilowatt Hours |
| Lithium Battery Packaging | Batteries packed with equipment |
| Lithium Battery Weight | 2 g |
| Number Of Lithium Ion Cells | 5 |
| Number of Lithium Metal Cells | 5 |
| Item Weight | 5 kg |
| Guaranteed software updates until | unknown |
| Date First Available | 5 May 2021 |
iiyama G2766HSU-B1-27, VA, 1920 x 1080/165Hz, 2H1DP
Rated 4.6 out of 5 based on 1 customer rating
(254 customer reviews)
£130.85
- Monitor gaming
- 27″
- Full HD LED
- Curve
- 165Hz
254 reviews for iiyama G2766HSU-B1-27, VA, 1920 x 1080/165Hz, 2H1DP
Add a review Cancel reply
Related products
17% OFF
Rated 3.2 out of 5
(12)
Rated 4.8 out of 5
(27)
£92.35
Rated 4.7 out of 5
(165)








David Smith –
I use this product with my…
Charles –
It does not have a height…
Mx –
E’ tutto molto bello, non…
vassara –
…
Joakim R. –
Fungerar kanon
Speckhaubitze –
Für den Preis super, keine…
skiper –
Worth the price, good quality
nicolas holzapfel –
Cet ecran est parfait….
Jonathan Freedman –
I got this as a Christmas…