- 【Kitchen Sink Accessories】- Nano sink, multi-functional one-piece faucet, nano basin-in-basin, chopping board, triangular draining basket, hot and cold angle valves, hot and cold inlet pipes.
- 【Integrated Faucet】- With cup washer, curtain waterfall, soap dispenser, table control, pull-out faucet, digital waterfall, water purification faucet. etc.
- 【Push button switch easy to switch the water outlet】- Piano key aesthetics, press down to switch modes, a variety of water outlet modes at your disposal.
- 【Intelligent kitchen at your fingertips】- LED real-time water temperature display, no need to use electricity, water temperature at a glance, temperature control handwheel to easily adjust the water temperature.
- 【MULTI-PURPOSE GREAT USE】- Suitable for multi-purpose bars, balconies, flats, dining tables, kitchens. Can also be used for bar sinks, caravan sinks, etc.
FIVIXIL Kitchen Sink Multifunctional Digital Display Waterfall Sink with Cup Washer, soap Dispenser, rain Waterfall, Table Control and Other Functions with LED Display (Gun…
Rated 3.2 out of 5 based on 1 customer rating
(11 customer reviews)
£219.09
| Manufacturer | FIVIXIL |
|---|---|
| Product Dimensions | 80 x 46 x 22 cm |
| Item model number | JYSC-GB |
| Colour | Gun Grey |
| Style | 80*46*22cm |
| Finish | Polished |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | 80 * 46 * 22cm |
| Installation method | Drop In |
| Included Components | Nano sink, multi-functional one-piece faucet, nano basin-in-basin, chopping board, triangular draining basket, hot and cold angle valves, hot and cold inlet pipes |
| Date First Available | 11 Jan. 2024 |
11 reviews for FIVIXIL Kitchen Sink Multifunctional Digital Display Waterfall Sink with Cup Washer, soap Dispenser, rain Waterfall, Table Control and Other Functions with LED Display (Gun…
Add a review Cancel reply
Related products
21% OFF
Rated 4.3 out of 5
(122)
£37.74
£80.12 – £86.14Price range: £80.12 through £86.14
-
+









NM –
Good quality product
christopher trewhitt –
We thought this sink would…
Clokester –
Large tap doesn’t have a…
NM –
Bought the product 6…
Clokester –
It’s very nice, I like it 👌