| Brand | Dell |
|---|---|
| Product Dimensions | 15 x 53.1 x 30 cm, 5.25 kg |
| Item model number | P2419H-cr |
| Manufacturer | Dell Computers |
| Series | P2419H |
| Colour | Black |
| Standing screen display size | 23.8 Inches |
| Screen Resolution | 1920×1080 |
| Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Voltage | 240 Volts |
| Wattage | 18 watts |
| Are Batteries Included | No |
| Lithium Battery Energy Content | 2 Kilowatt Hours |
| Lithium Battery Packaging | Batteries packed with equipment |
| Lithium Battery Weight | 2 g |
| Item Weight | 5.25 kg |
| Guaranteed software updates until | unknown |
| Date First Available | 31 July 2019 |
Dell P2419H Monitor (Refurbished)
Rated 4.6 out of 5 based on 1 customer rating
(61 customer reviews)
£279.99 Original price was: £279.99.£110.00Current price is: £110.00.
- Push your productivity
- Designed to fit the way you work
- Peace of mind, guaranteed
- Reliable and Responsible
61 reviews for Dell P2419H Monitor (Refurbished)
Add a review Cancel reply
Related products
10% OFF
Rated 4.3 out of 5
(570)
44% OFF







Patricia Stocker –
Toller Bildschirm -…
Robert Stahl –
I have this monitor on my…
UnoDiVoi –
Prodotto ricondizionato….
Tolulope Liasu –
I started working from…
Magnus F. –
Good as new
André –
Die Qualität ist super und…
PG-gher –
Was not sure about…
Khachik Hovhannisyan –
Super Produkt, schnelle…
Moosekeeper –
Happy with the monitor