- Replacement Candy Integrated Washing Machine Cupboard Door Hinge
- Fits: AC Models, AC10N, ALISE100TPX, AS108, CDB115-80, CDB134-SY, CI Models, CI1033TPR, CI835TP, CIN100T, CIW100TUK, CW Models, CWB110-80, ICL60T, ICL80T, ICW101TR H/C, TURBO40/CM, TURBO40/CW
- Part number: 92784297
- Genuine Candy replacement part.
- Take safety precautions when repairing all appliances. Repairs to gas appliances should only be made by a Gas Safe Registered engineer.
Candy Integrated Washing Machine Cupboard Door Hinge
Rated 4.4 out of 5 based on 1 customer rating
(625 customer reviews)
£9.85 Original price was: £9.85.£8.99Current price is: £8.99.
| Brand | CANDY |
|---|---|
| Model | candy92784297 |
| Product Dimensions | 1 x 1 x 1 cm, 70 g |
| Energy Efficiency | a_plus_plus_plus |
| Water Consumption | 1 litres |
| Noise Level Washing | 1 dB |
| Part Number | candy92784297 |
| Special Features | Replacement Candy Integrated Washing Machine Cupboard Door Hinge |
| Colour | Silver |
| Included Components | Candy Integrated Washing Machine Cupboard Door Hinge |
| Batteries included | No |
| Batteries Required | No |
| Item Weight | 70 g |
| Date First Available | 10 Mar. 2014 |
Be the first to review “Candy Integrated Washing Machine Cupboard Door Hinge” Cancel reply
Related products
Rated 4 out of 5
(12)
£330.00
Rated 5 out of 5
(2)
£479.00
Rated 4 out of 5
(159)
£749.00





625 reviews for Candy Integrated Washing Machine Cupboard Door Hinge
There are no reviews yet.