| Brand | Apple |
|---|---|
| Operating system | Mac OS X |
| CPU model | Core i5 |
| CPU speed | 3 GHz |
| Graphics co-processor | 560x |
| Memory storage capacity | 16 GB |
| Personal computer design type | All in One |
| Screen size | 22 Inches |
| RAM memory installed size | 16 GB |
| Model name | iMac |
Apple iMac 21.5″ 2019 – 3GHz i5 – 16GB RAM – Radeon 560X 4GB – 512GB SSD (Renewed)
Rated 5 out of 5 based on 1 customer rating
(7 customer reviews)
- Apple iMac 21.5″ 2019
- 3GHz i5 6 core
- 500GB Flash
- 560X 4GB graphics
- 16GB RAM





7 reviews for Apple iMac 21.5″ 2019 – 3GHz i5 – 16GB RAM – Radeon 560X 4GB – 512GB SSD (Renewed)
There are no reviews yet.